Новорічний варіант: Очікування VS Реальність.


Як тільки настає грудень, так усі починають підготовку до новорічних свят. Він асоціюється у людей з виконанням бажань, чудесами, снігом і яскравими  ялинками та подарунками. Однак, як часто трапляється: реальність не завжди виправдовує очікування. А все тому, що наші очікування беруть свій початок із телебачення, де картинка ну зовсім не відповідає дійсності. Тому, ось вам моя підбірка казкових очікувань і жорстокої реальності.

                           Перший сніг 

  • Очікування: Прокидаєшся зранку, дивишся у вікно-білосніжна казка. Усі дерева вкриті білими шатами, на землі лежать великі кучугури снігу. Діти ліплять снігову бабу, падає лапатий сніг…
  • Реальність:  Прокидаєшся зранку, дивишся у вікно- сльота. Одне болото навкруги. Сніг розтанув, на дворі температура +5 градусів тепла… Одразу  уявляєш собі чудову картину: ідеш зранку на навчання(роботу), ноги мокрі, штани брудні… Ще й автомобіль пролетить повз тебе на шаленій швидкості, і доведеться відпирати не лише штани , а й куртку. Тож чудовий настрій на весь день забезпечено.
У Новий рік хочеться завжди чогось нового, оновленого, свіжого. Тож підготовку до новорчіних свят ми починаємо саме із того, що прикрашаємо будинок.
                                                                            Новорічний декор

  • Очікування: купувати в магазині новорічні прикраси якось не цікаво, то ж створюємо яскраві підвіски, різдвяні вінки й новорічні композиції із самих різних матеріалів власними руками. Вмикаємо відео урок на YouTube і крок за кроком повторюємо усі махінації. Розкладаємо усі необхідні нам речі на столі, вмикаємо новорічні пісні й створюємо красу.
  • Реальність: ввімкнули ми ролик на YouTube. Намагаємося зробити бодай щось так, як це показано на відео. Але ж блогери теж люди розумні, і моментами роблять пришвидшену зйомку(мовляв, тут і так все зрозуміло). І спробуй відтворити усе те, що показано на відео. Тож як результат: по всій хаті валяються огризки кольорового паперу, ножицями грається наш кіт, а ми віддираємо залишки клею з рук і столу, і звісно ідемо в магазин купувати готовий новорічний декор.
Кулінарні експерименти дуже важливі в новорічні свята, адже кожна господиня хоче створити щось нове та незвичне.  І як правило, у цей час по телебаченню транслюють дуже багато варіантів рецептів смачних страв.

                    Новорічні страви

    • Очікування: Ставимо кастрюлю на плиту та починаємо варити інгрідієнти на улюблену сімейну страву - салат «Олів’є». Який Новий Рік без цієї страви? Та і це ще не все. Вирішуємо, що ще й встигнемо  запекти рибу. Маринуємо, вмикаємо духовку на 180 градусів, і відправляємо туди нашу рибу. А тим часом, поки усе банальне готується, можемо знайти щось цікаве. Вмикаємо СТБ, програму «Все буде добре». О, «Жовтий барбос» - в  меню на Новий 2018  рік Собаки – саме те. Починаємо приготування. Робимо усе крок за кроком і вже через дві години часу подаємо усі наші страви на стіл, зустрічаємо гостей і починаємо святкувати.
    • Реальність: Ставимо кастрюлю на плиту та починаємо варити інгредієнти на улюблену сімейну страву - салат «Олів’є». Який Новий Рік без цієї страви? Та в процесі приготування згадуємо, що забули купити зелений горошок. Біжимо в магазин. Годину стоїмо у черзі та таки купуємо цей важливий інгредієнт. Та і це ще не все. Вирішуємо, що ще й встигнемо  запекти рибу. Маринуємо, вмикаємо духовку на 180 градусів, і відправляємо туди нашу рибу. А тим часом, поки усе банальне готується, можемо знайти щось цікаве. Вмикаємо СТБ, програму «Все буде добре». О, «Жовтий барбос» - в  меню на Новий 2018  рік Собаки – саме те. Готуємо продукти, починаємо приготування. Щось не так: чуємо неприємний запах! Риба!!! Біжимо до духовки…Згоріла. Знову біжимо в магазин, купуємо ще одну рибу. Прибігаємо додому, знову ставимо запікати… і от чорт.  Овочі на «Олів’є» геть розварилися. Аж раптом дзвінок у двері: прийшли гості… 
                           Новорічна вечірка

    • Очікування: Галаслива молодіжна вечірка, танці до ранку. Веселі конкурси та розваги. Опівночі разом з друзями ідете до ялинки, де запалюєте бенгальські вогники та пускаєте салюти.
    • Реальність: Сідаєш за стіл, запалюєш свічки, їж приготований салат, запиваєш його шампанським (рівно опівночі!) і включаєш телевізор, розлінившись від нудьги і переїдання. Дивишся на щорічне привітання президента. Фотографуєш бенгальські вогники в Instagram і ідеш спати.

                   Ранок Нового Року


    • Очікування: Після веселої ночі зранку повертаєшся додому в гарному гуморі. Заходиш додому, де тебе зустрічає сім’я. Далі бачиш під ялинкою багато-багато подарунків. Разом із рідними Ви відкриваєте пакунки, розповідаєте цікаві історії.
    • Реальність: Після веселої ночі зранку повертаєшся додому в гарному гуморі. В дверях тебе зустрічає мама:
    Ну і де тебе усю ніч носило?

    Далі не приємна розмова про те, що ти ще маленька, і святкувати повинна вдома із рідними, а не шлятися не зрозуміло де і з ким. А на запитання «Дід  Мороз приніс мені подарунок ?» отримуєш відповідь, що тобі уже 18, і для подарунків ти  надто доросла. Ось така філософія життя.

    Комментарии