Про що "говорять" негативні новини



Похожее изображение


Ні для кого не секрет, що майже 80% усієї інформації ми дізнаємося з новин. Хтось дивиться телебачення, хтось читає сайти, а хтось просто гортає стрічку Фейсбуку. Останні події  допомагають орієнтуватися в різних галузях: в політичній і фінансовій області, створюють думку людей про світ загалом. Орієнтуючись на новини, люди приймають ті, чи інші рішення, обдумують  хід своїх дій, планують поїздки, придбання, і так далі.

Створення сьогоднішніх новин,  без перебільшення, можна назвати своєрідним бізнесом,  який  має величезні прибутки. Розумно подана новина багато в чому сприяє формуванню того чи іншого настрою в суспільстві.  Різні опитування показують, що негативна інформація користується більшою популярністю, ніж позитивна. Вони поширюються в два рази швидше, та й люди їх охоче обговорюють. Проте,чи не стали новини сьогодні лише великим комком негативу? 

Додаю кілька фото новин із власної стрічки Фесйбуку:
Що ми спостерігаємо? «На Тернопільщині знайшли тіло франківця, який врятував трьох дітей», «На Прикарпатті загинув велосипедист…», «П’яна франківка, яку хочуть позбавити батьківських прав, викрала свою малолітню доньку».  А тепер поставте собі запитання: що мені дала ця інформація? Що корисного я для себе взяв? Чому навчився?

Як на мене, абсолютно жодної користі ці новини немають для пересічного громадянина. Щодня хтось гине в автокатастрофах, потрапляє до рук насильників, вчиняє самогубство. Так, про це безумовно потрібно писати, але лише тоді, коли ця інформація щось дасть читачу. Коли він винесе із цього якийсь урок. Але ж не щодня, не щогодини.

Новини мають давати змогу черпати нові і корисні дані,  а не буде лише великим збором негативу . В кожному місті, та і у світі загалом,  відбувається безліч подій про які можна писати. Безліч цікавих заходів, які потрібно відвідати. Чому новини такого роду ми зустрічаємо вдвічі, а то і втричі рідше? Куди не глянь – усюди негатив. Моя стрічка – тому прямий доказ.


Не найкращим чином така інформація впливає на нашу психіку: ми стаємо роздратованими, починаємо усього боятися. До усього відносимося з величезною обережністю та змушуємо дотримуватися цього і наших дітей. Цікавого висновку прийшли вчені з університету штату Майамі – вони з’ясували, що однією з головних причин ожиріння - є погані новини.  Так що, якщо ви не хочете переїдати, то краще взагалі не дивитися телевізор. Особливо програми новин, в яких, як відомо, новини в більшості випадків не позитивні. 


Отож, з усьго вище написаного я дійшла такого я висновку: інформація – це сміття, яке ми повинні гарно сортувати. І серед усього барахла обирати лише ті речі, які не мають згубного впливу на наше життя.Тому, якщо ви хочете зберегти своє психічне та фізичне здоров'я, ретельно ставтеся до інформації, яку споживаєте кожного дня.





Комментарии